ru ua

Царьов звернувся до учасників форуму "Україна - Росія: Діалог"

В Україні зараз відбувається офіційна війна з інакомислячими: сотні людей, не згодних з сьогоднішньою владою, потрапляють під репресії і за грати. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат, кандидат в Президенти України Олег Царьов, звертаючись до учасників форуму "Україна - Росія: Діалог".

"Дуже символічно, що форум, який називають "форумом опозиційних сил" проводиться в ці дні в Україні, де представники опозиції сьогодні піддаються тортурам, кримінальному переслідуванню та фізичному знищенню", - заявив політик.

За його словами, нинішня українська влада пропонує заборонити діяльність російських партій, ввести кримінальну відповідальність за підтримку федералізації, обмежити церковне спілкування православних віруючих з Московською патріархією.

"Ми розуміємо, що учасники проведеного Вами форуму стурбовані важливими проблемами, такими, як "агресія Путіна" або "пошуки смислового коду" у відносинах Росії і України, але в даний момент, коли на південному сході ллється кров, а на опозиційних лідерів йде справжнє полювання, ми сподіваємося, що учасники форуму звернуть увагу й на ці проблеми, і висловлять свою позицію щодо безпрецедентної політики центральної української влади щодо опозиції", - підкреслив він.