Трамп змінить свою риторику на посту президента США, - Пан Гі Мун

Субота 12 листопада 2016 11:46
Трамп змінить свою риторику на посту президента США, - Пан Гі Мун
Фото: Дональд Трамп

Генсек ООН розраховує на відмову Трампа від різкої риторики

Переможець президентських виборів у США Дональд Трамп змінить свою різку риторику після того, як приступить до виконання обов'язків президента. Таку думку в інтерв'ю AFP висловив генеральний секретар ООН Пан Гі Мун.

Пан Гі Мун розраховує, що Трамп відступить від своїх різких передвиборних заяв і буде взаємодіяти зі світом для вирішення глобальних криз. Зокрема, Трамп критикував Паризьку угоду по клімату і стверджував, що глобальне потепління є "містифікацією, яку придумали китайці".

"Це те, що він говорив в період виборчої кампанії, в ході виборчої кампанії. Зараз, після виборів, коли він створює свою перехідну команду з участю досвідчених фахівців, я впевнений, що США мають намір і надалі відігравати провідну роль. Він зробив дуже багато тривожних заяв, але я впевнений, що він буде розуміти всю їхню важливість і серйозність", - зазначив генсек ООН.

Нагадаємо, раніше Трамп розповів про пріоритети в Сирії на посаді президента США.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся