Торги на ринку акцій РФ почалися на позитивній території

Торги на російському ринку акцій почалися сьогодні зростанням провідних фондових індексів. Станом на 9:10 за київським часом індекс ММВБ підріс на 0,07% - до 1429,69 пункту. Індекс РТС піднявся до відмітки 1399,07 пункту, що на 0,07% вище за рівень закриття попереднього торгового дня.

Торги на російському ринку акцій завершилися напередодні зростанням основних індексів: індекс ММВБ виріс на 1,59% - до 1428,62 пункту, індекс РТС - на 1,1% - до 1397,99 пункту. Обсяг торгів склав майже 344,5 млрд руб. Фондові торги в Європі 30 липня 2012 р. завершилися також зростанням основних індексів на тлі очікувань інвесторів, що глави держав Євросоюзу зроблять кроки по виходу з боргової кризи, що передбачають, зокрема, покупку державного боргу.

При цьому фондові торги в США 30 липня 2012 р. закрилися незначним зниженням провідних індексів напередодні намічених на цей тиждень засідань Федеральної резервної системи (ФРС) США і Європейського центрального банку (ЄЦБ), на яких, як очікується, можуть бути оголошені нові заходи зі стимулювання економіки. Кульмінацією стане 1 серпня 2012 р., коли комітет з операцій на відкритому ринку (FOMC) ФРС США за підсумками дводенного засідання оголосить про своє рішення по рівню базової облікової ставки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся