ua en ru

Торги на російському ринку акцій почалися зниженням фондових індексів

Торги на російському ринку акцій 10 червня 2014 р. почалися зниженням провідних фондових індексів.

Торги на російському ринку акцій 10 червня 2014 р. почалися зниженням провідних фондових індексів. Станом на 09:10 за київським часом індекс ММВБ знизився на 0,14% - до 1483,27 пункту. Індекс РТС виріс до позначки в 1360,93 пункту, що на 0,5% нижче рівня закриття попереднього торгового дня.

Торги на російському ринку акцій 9 червня завершилися невеликим зростанням основних індексів. Індекс ММВБ додав 0,03% - до позначки 1485,39 пункту. Індекс РТС до кінця торгової сесії виріс на 0,19% - до 1361,65 пункту. Обсяг торгів за підсумками дня склав майже 348 млрд руб. (9,97 млрд дол.). Серед найбільш торгуються в "зеленій" зоні до кінця дня опинилися акції "Роснєфті" (+1,42%), ВТБ (+0,90%), "Норнікеля" (+0,77%). У "червоній" зоні на помітних обсягах закінчили сесію папери "Русгідро" (-1,82%), МТС (-1,90%), "Уралкалія" (-1,87%).

На думку головного аналітика управління досліджень і аналітики Промсвязьбанка Олега Шагова, загальний фон для російського ринку на початку дня сьогодні складається змішаним. Ф'ючерси на індекси США злегка знижуються. Азіатські ринки не показують єдиної динаміки. Ціни на нафту Brent коливаються в районі 110 дол./бар. Старт російської торговельної сесії очікується сьогодні в нейтральному ключі, надалі індекс ММВБ може приступити до консолідації в діапазоні двох попередніх торгових днів. Сьогодні привернуть увагу дані про промислове виробництво у Франції та Великобританії, ВВП Італії, індексах продажів у роздрібних мережах, оптових запаси і оптових продажах у США.

Як вважають аналітики ІГ "Норд-Капітал", зовнішній фон перед відкриттям російського ринку можна оцінити як невизначений, або змішаний. Вечірній приріст ф'ючерсу на індекс РТС сприяє відкриттю торгів з деяким підвищенням. Ймовірно відкриття ринку з помірним підвищенням близько 0,3%, поблизу позначки 1490 п. за індексом ММВБ. Найближчими підтримкою стануть рівні 1480, 1470 п. В якості значущих опорів виступлять позначки 1500, 1515 п. Після помірно позитивного відкриття російський ринок, мабуть, перейде в стан консолідації в очікуванні відкриття західних торговельних майданчиків. Змішаний зовнішній фон не сприяє спрямованому руху індексу ММВБ в першій половині дня. Вихід великої кількості макроекономічної статистики в окремих європейських країнах також не є значимим сигналом. У другій половині дня учасники локальних торгів будуть звично орієнтуватися на характер руху західних фондових індексів і ф'ючерсів на нафту.