Тимошенко пообіцяла "відновити престиж шахтарської праці"

Фото: Юлія Тимошенко (ba.org.ua)
Фото: Юлія Тимошенко (ba.org.ua)

За словами Тимошенко, вугільна галузь завжди буде для неї пріоритетною

Після президентських виборів нова влада зробить все для того, щоб українці могли жити в заможній та мирній країні, а престиж шахтарської праці був відновлений. Про це заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко під час спілкування із шахтарями та регресниками в місті Павлограді, повідомляє прес-служба партії.

За словами Тимошенко, вугільна галузь завжди буде для неї пріоритетною.

"Вугільна галузь для мене завжди була нашою українською енергетичною незалежністю. І коли розповідають, що вугільна галузь нікому не потрібна, то мене це дивує. Адже ці люди не розуміють, яке золото в нас практично під ногами. У моїх особистих стратегіях (як прем’єр-міністра колись, як кандидата в президенти зараз) вугільна галузь завжди стояла, стоїть і стоятиме як провідна галузь України", - сказала вона, відповідаючи на запитання гірників щодо майбутнього вітчизняних шахт.

Тимошенко також висловила обурення "непрофесійним управлінням державою" та тим, що Україна, яка має запаси вугілля, імпортує його з інших країн і, по суті, "знищує власні копальні".

Як зазначається, вона запевнила, що приділятиме галузі "стільки уваги та ресурсів, скільки треба, щоб і вона розвивалась, і Україна була енергетично незалежною".

Крім того, Тимошенко подякувала шахтарям за віддану працю і закликала "дочекатися приходу нової влади, яка поставить вугільну галузь на ноги".

Повідомляється, що на знак вдячності гірники подарували голові партії  ікону Богородиці.

Тимошенко також зауважила, що ордени "Шахтарської слави" двох ступенів, якими її нагородили шахтарі за часів прем’єрства, вона береже як реліквію.

Окрім того, Тимошенко провела зустріч і з громадою Павлограда, під час якої зазначила, що "вже не слід очікувати якихось позитивних змін від влади, яка практично сидить на валізах і дбає лише про власні інтереси".

Як зазначається, Тимошенко перебувала з дводенним візитом у Дніпропетровській області, а зустрічі з нею збирали в кожному місті тисячі людей.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся