Тіллерсон закликав Сенат США ратифікувати вступ Чорногорії до НАТО

Тіллерсон закликав Сенат США ратифікувати вступ Чорногорії до НАТО
Фото: Рекс Тіллерсон попросив Сенат США вже до травня ратифікувати вступ Чорногорії до НАТО

Вступ Чорногорії до НАТО "повністю відповідає інтересам Сполучених Штатів"

Держсекретар США Рекс Тіллерсон звернувся до Сенату з проханням ратифікувати угоду про вступ Чорногорії до НАТО. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на текст листа Тіллерсона лідерам Сенату від 7 березня.

Згідно з текстом листа, вступ Чорногорії до НАТО "повністю відповідає інтересам Сполучених Штатів". Крім того, вважає Тіллерсон, членство Чорногорії у НАТО призвело б до більшої інтеграції, демократичних реформ, а також розвитку торгівлі, зміцненню безпеки та стабільності серед її сусідів.

"Сполучені Штати значною мірою зацікавлені в тому, щоб Чорногорія стала членом НАТО", - йдеться в листі.

Також Тіллерсон написав, що буде "безмірно корисно", якщо сенат призначить голосування так, щоб завершити процедуру ратифікації до майбутнього саміту НАТО, який запланований на травень.

"Участь Чорногорії в травневому саміті НАТО як повноправного члена, а не в якості спостерігача, стане потужним сигналом трансатлантичної єдності", - пише Тіллерсон.

Як повідомляє агентство, лист було направлено лідера республіканської більшості в сенаті Мітчу Макконнеллу і лідеру демократу в сенаті Чаку Шумеру.

Тим часом прес-секретар Макконнелла заявив, що голосування поки не призначено.

Агентство додає, що кступление Чорногорії у НАТО вже схвалено Комітетом у закордонних справах сенату.

Нагадаємо, стало відомо, що в Одесі роблять кораблі НАТО.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся