Тестування на посади в територіальні органи юстиції пройде 381 кандидат

НовиниПолітика    19.03.2015 - 14:12

Претенденти на 46 вакантних керівних посад у територіальних органах юстиції в четвер у Києві проходять екзаменаційну перевірку професійних знань і особистих якостей, а також мотиваційну перевірку. Про це повідомив глава кадрової комісії Мін'юсту, заступник міністра Гія Гецадзе.

Він зазначив, що письмовий іспит у форматі "відкритих дверей" проходить 381 кандидат.

За словами чиновника, міністерство кардинально змінило практику кадрового добору персоналу на керівні посади. "Я вважаю цей день історичним, оскільки такого ніколи не було. Раніше призначалися на посади за так званою "даху", зараз у наших кандидатів три "даху" - освіта, професіоналізм і порядність", - сказав Гецадзе перед початком тестування.

Він повідомив, що, формат іспиту "при відкритих дверях" передбачає, що представники громадськості можуть спостерігати за процесом, щоб переконатися в його прозорості. "Є люди, які ще не вірять і шукають якісь контакти, не думають, що можна пройти чесно, за конкурсом та співбесіди. Після перших наших призначень, думаю, буде більше людей, які повірять в це", - підкреслив Гецадзе.

Заступник міністра також уточнив, що письмовий іспит, який проходять кандидати - це не просто професійний тест, а також відповіді на запитання, які передбачають перевірку мотивації кандидатів для роботи на держслужбі в структурі органів юстиції.

Заступник міністра нагадав, що для претендентів прибрали норму про обов'язковий досвід роботи в системі. Раніше для того, щоб очолити регіональне управління юстиції, необхідно було опрацювати на держслужбі певний час. Тепер же у претендента має бути тільки вищу юридичну освіту і 5 років стажу роботи в сфері юриспруденції.

У свою чергу в. о. директора департаменту кадрів Мін'юсту Сергій Горбань розповів, що близько 10% кандидатів раніше працювали в системі органів юстиції, все решта в основному, є адвокатами, арбітражними керуючими та іншими фахівцями в галузі юриспруденції. Перед призначенням ці люди пройдуть обов'язкову перевірку для роботи на держслужбі, а також люстраційні перевірку.

За словами Гецадзе, після тестування кандидати пройдуть співбесіду, за результатами якого будуть відібрані кандидатури для остаточного затвердження міністром.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top