Терористи контратакують сили АТО в районі Донецька, Луганська, Стаханова та Алчевська, - ІО

Вівторок 05 серпня 2014 20:02
Терористи контратакують сили антитерористичної операції (АТО) в районі Донецька, Луганська, Стаханова та Алчевська Луганської області.

Терористи контратакують сили антитерористичної операції (АТО) в районі Донецька, Луганська, Стаханова та Алчевська Луганської області. Про це у своєму Facebook повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень, представник групи "Інформаційне опір" (ІС) Дмитро Тимчук.

"Сили АТО проводять перегрупування з метою продовження активних дій, у відповідь терористи намагаються зірвати блокування їх опорних пунктів. Найбільш активно дані контрдії проводяться терористами в районі н.п. Луганськ, Донецьк, Стаханов та Алчевськ", - написав Тимчук.

За його словами, в районах Горлівки і Свердловська триває накопичення сил і засобів терористів, а також спостерігається перекидання терористичних груп у райони н.п. Ровеньки, Сніжне, Торез і Шахтарськ.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся