ua en ru

На території нафтобази "БРСМ-Нафта" очищено близько 50% водойми, - ДСНС

На території нафтобази "БРСМ-Нафта" очищено близько 50% водойми, - ДСНС Фото: наслідки пожежі

Ознак горіння на території нафтобази не спостерігається

На території нафтобази "БРСМ-Нафта" в Київській області, де 8 червня виникла сильна пожежа, очищено близько 50% водойми. Про це йдеться в повідомленні прес-службі Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

"Співробітниками Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту проведені роботи по засипці плям нафтопродуктів на поверхні протипожежного водойми, розташованої на території бази БРСМ. Очищено близько 50 % водойми, встановлено бонове загородження", - йдеться в повідомленні.

У ДСНС також зазначили, що ознак горіння на території нафтобази не спостерігається.

"На території нафтобази БРСМ протягом минулої доби проводилися роботи з перекачування бензину з пошкодженого резервуарів № 1 і № 2 об'ємом 900 куб. м до резервуара № 1 дизельної групи об'ємом 900 куб. м. За інформацією працівників БРСМ протягом 18.06.2015 перекачано близько 250 куб. м бензину. Всього до резервуара № 1 дизельної групи перекачано близько 500 куб. м бензину. Перекачування залишків дизельного палива з резервуарів дизельної групи нафтобази БРСМ до резервуарів нафтобази КЛО не проводилося. Всього перекачано 3 152 тис. куб. м дизельного палива. У резервуарі № 2 дизельної групи нафтобази БРСМ залишається близько 400 куб. м дизельного палива, відкачаного з пошкоджених і частково зруйнованих резервуарів", - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, вчора, 18 червня, Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС) почала перекачування бензину з нафтобази "БРСМ-Нафта".