У Тернополі присвоїли міському стадіону ім'я командувача УПА
![У Тернополі присвоїли міському стадіону ім'я командувача УПА](https://www.rbc.ua/static/img/t/e/ternopil_stadion_2020_650x410.jpg)
Тернопільська міська рада у п'ятницю, 5 березня, вирішила перейменувати міський стадіон. Стадіону присвоїли ім'я головнокомандувача Української повстанської армії (УПА) Романа Шухевича.
Таке рішення міська влада приурочила до роковин загибелі Шухевича. Відтепер стадіон буде називатися: "Тернопільський міський стадіон імені Романа Шухевича".
"Дуже символічним є те, що саме сьогодні ми приймаємо важливе рішення про присвоєння центральному стадіону назви "Тернопільський міський стадіон імені Романа Шухевича". Головнокомандувач УПА був добрим спортсменом та лідером у багатьох видах спорту", - пояснив міський голова Сергій Надал.
Ініціативу міського голови про перейменування стадіону підтримали всі депутати міськради.
Нагадаємо, в середині лютого ОАСК анулював рішення влади Києва про перейменування Московського проспекту на честь Бандери.
Як писало РБК-Україна, у КМДА пообіцяли, що будуть оскаржувати рішення суду щодо проспекту Бандери.