Тереза Мей планує запустити процедуру Brexit без узгодження в парламенті країни

НовиниПолітика    27.08.2016 - 05:00
Фото: Тереза Мей
Фото: Тереза Мей

Прем'єр-міністр вже проконсультувалася з урядовими юристами, які повідомили, що у неї достатньо виконавчої влади для того, щоб почати вихід з ЄС без голосу Палати громад

Прем'єр Британії Тереза Мей планує запустити процедуру Brexit без узгодження в парламенті країни. Про це повідомляє The Telegraph.

Як пише видання, Мей звернеться до 50-ої статті Лісабонської угоди про вихід з ЄС. Прем'єр-міністр вже проконсультувалася з урядовими юристами, які повідомили, що у неї достатньо виконавчої влади для того, щоб почати вихід з ЄС без голосу Палати громад.


"Прем'єр-міністр дала ясно зрозуміти, що британський народ проголосував за вихід з ЄС", - сказав джерело The Telegraph на Даунінг-стріт

Згідно з інформацією джерела, Мей не хоче дати можливість опонентам зупинити Brexit.

Формально результати референдуму про вихід Великобританії з ЄС носять консультативний характер. Тому в Палаті громад вважають, що для формального початку Brexit повинно бути проведено голосування, підкреслює видання. За інформацією газети, більшість членів Палати громад голосували б проти виходу Великобританії з ЄС.

Нагадаємо, найбільший в світі пенсійний фонд втратив 52 млрд доларів через Brexit.

On Top