ru ua

Терещенко більше не хоче бути мером Глухова і переїжджає в Київ

Терещенко більше не хоче бути мером Глухова і переїжджає в Київ Фото: Мішель Терещенко

Терещенко заявив, що не буде балотуватися на виборах в Глухівській місцевій громаді

Міський голова Глухова Мішель Терещенко заявив, що не буде балотуватися на виборах в Глухівській місцевій громаді, оскільки не є фахівцем по місцевому самоврядуванню. Про це він повідомив під час прес-конференції.

"Так, я прийняв рішення, і не буду висувати свою кандидатуру. У мене не було мети бути мером протягом 20 років. Я не спеціаліст в цій галузі і ніколи не хотів стати мером, особливо в Україні", – заявив Терещенко.

Відповідаючи на запитання журналіста про можливий переїзд до Києва, де живе його дружина Олена Єскіна, Терещенко зазначив: "Мені здається нормальним, якщо чоловік хоче жити зі своєю дружиною".

Нагадаємо, раніше Мішель Терещенко в бесіді з журналістами заявив, що після своєї відставки планує переїхати в Київ, щоб допомагати своїй дружині, яка збирається балотуватися на пост мера столиці.

Вибори в Глухівської об'єднаної територіальної громади мають відбутися в квітні-травні 2017 року. Після цього повноваження мера перейдуть до голови громади. До її складу, крім Глухова, увійдуть села Некрасово, Привілля і Білокопитове.