Технічна місія МВФ оприлюднила рекомендації для НКЦПФР

НовиниЕкономіка    21.07.2016 - 21:48
Фото: місія МВФ виступила за впровадження багатосторонніх торговельних систем в Україні
Фото: місія МВФ виступила за впровадження багатосторонніх торговельних систем в Україні

Рекомендується визначити вимоги і відповідальність за розкриття інформації емітентами

Технічна місія Міжнародного валютного фонду рекомендує Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) визначити вимоги і відповідальність з приводу розкриття інформації емітентами, у тому числі банками та державними підприємствами. Про це йдеться в доповіді МВФ на його офіційному сайті.

НКЦПФР має прийняти остаточне рішення щодо регулювання різних типів емітентів та підготувати пропозиції з урахуванням консультацій з Національним банком України і іншими органами влади, зокрема з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, що курирує діяльність державних підприємств.


МВФ радить НКЦПФР для збільшення ефективності об'єднати в один документ проекти нормативних змін щодо розкриття емітентами інформації, і там же визначити відповідальність осіб, пов'язаних з розкриттям інформації.

Також НКЦПФР рекомендують продовжити працювати над створенням незалежного органу з аудиторського нагляду та внести пропозиції до закону "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України (про регульованих ринках та деривативи)" щодо впровадження в Україні багатосторонніх торговельних систем, таких як Multilateral Trading Facility, MTF.

Місія МВФ очікує, що всі законодавчі пропозиції НКЦПФР будуть взаємопов'язані та узгоджені між собою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна чекає третій транш МВФ в серпні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся