Впродовж місяця глави МЗС "нормандської четвірки" проведуть ще одну зустріч, - Порошенко

НовиниПолітика    20.10.2016 - 03:25
Фото: президент України Петро Порошенко
Фото: президент України Петро Порошенко

"Дорожня карта" буде чітко визначати послідовність кроків для імплементації мінських угод і гарантії їх виконання

Впродовж місяця міністри закордонних справ країн-учасниць "нормандської четвірки" зустрінуться ще раз для підготовки наступної зустрічі лідерів держав. Про це повідомив президент України Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

"Протягом місяця міністри закордонних справ зустрінуться ще раз для підготовки наступної зустрічі лідерів держав", - йдеться в повідомленні

 

Під час переговорів у Нормандському форматі погодили питання розробки «дорожньої карти», де буде чітко визначено дві ск...

Опубліковано Петром Порошенком 19 жовтня 2016 р.

Також він розповів, що у "дорожній карті", про яку домовилися лідери "нормандської четвірки", буде чітко визначено дві складові - послідовність кроків для імплементації мінських угод і гарантії їх виконання.

"Коли ми говоримо про "дорожню карту", то вона і передбачає послідовність і гарантії. Виконання безпеки умов, припинення вогню, виведення іноземних військ, дотримання режиму розведення військової техніки, забезпечення безперешкодного доступу представників ОБСЄ, звільнення заручників повинні передувати переходу до виконання політичної частини", - підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, Путін заявив про необхідність виконання Мінська-2.

On Top