ua ru

Тарифи на світло в Україні планується підвищити в 3,5 рази до квітня 2017 р, - НКРЭКУ

Тарифи на світло в Україні планується підвищити в 3,5 рази до квітня 2017 р, - НКРЭКУ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг України (НКРЭКУ) має намір в 5 етапів підвищити середньозважений тариф на електроенергію, що відпускається населенню. Про це повідомив член НКРЭКУ Андрій Герус, передає кореспондент РБК-Україна.

"Першого березня 2017 р., згідно з нашим проектом, передбачається два блоки споживання е/е, а не три, як сьогодні, перший - це соціальний до 100 кВт.год. і другий. По першому блоку вартість буде становити 90 коп кВт.год., для всіх інших - 1,68 грн. Таким чином, середня ціна для населення буде становити 1,22 грн за кВт.год", - сказав Герус, представляючи проект підвищення тарифів.

Таким чином, до березня 2017 р. середньозважений тариф на електроенергію для населення підніматися в 3,5 рази - до 122,83 коп/кВт.год.

При цьому, як відзначили в НКРЭКУ, зростання буде здійснюватися поетапно. Перше підняття тарифу має відбутися у квітні 2015 р., друге - у вересні, третє - в березні 2016 р., четверте - у вересні і п'яте (останнє) у березні 2017 р.

Нагадаємо, в Україні з квітня піднімуться ціни на газ для населення.