Син Каддафі: Бунтівники потрапили в "пастку" у Тріполі, урядові війська "зламали їм хребет"

НовиниПолітика    23.08.2011 - 03:55

Син Муаммара Каддафі Саїф аль Іслам, який нібито раніше був арештований повстанцями, але рано вранці прибув в готель Rixos в Тріполі, заявив, що бунтівники потрапили в "пастку" у Тріполі, урядові війська "зламали їм хребет", передає BBC.

Зазначимо, раніше з'явилася інформація від кореспондентів BBC, що бунтівники відступили з Тріполі, ініціативу в місті перехопили війська Каддафі. Саїф аль Іслам також повідомив, що сам полковник зараз знаходиться в столиці.

Представник лівійського уряду Муса Ібрагім також підтвердив, що лідер Лівії в країні і почувається добре. Він зазначив, що обидва сини полковника поруч з ним. "Вони беруть участь у бойових діях і проливають кров", - запевнив Ібрагім. За його словами, лівійська держава "все ще існує".

Відзначимо, що раніше сьогодні телеканал Al Arabia повідомив, що літаки НАТО цієї ночі завдали серію авіаударів по укріпленій резиденції Каддафі в кварталі Тріполі Баб-аль-Азизія, який контролюється вірними йому військами.

З лютого 2011 р. в Лівії триває громадянська війна, в яку втрутилось НАТО. З 20 серпня 2011 р. сторони ведуть бої за столицю держави Тріполі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top