Світоліна захистила титул чемпіонки турніру в Римі

Світоліна захистила титул чемпіонки турніру в Римі Фото: Еліна Світоліна (twitter.com/WTA)

Українка у фіналі другий рік поспіль обігрує румунку Симону Халеп

Перша ракетка України і четверта у світовому рейтингу Еліна Світоліна другий рік поспіль тріумфувала на турнірі в Римі, обігравши в фіналі першу ракетку світу, румунку Симону Халеп. Про це повідомляється на сайті Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Тенісистки провели на корті 1 годину 8 хвилин, а сам поєдинок завершився з рахунком 6:0, 6:4. Світоліна жодного разу не подала навиліт, допустила 1 подвійну помилку і реалізувала 4 брейк-пойнта з 9. На рахунку Халеп 2 ейси і 2 подвійні. Брейк-пойнтів у румунській тенісистки не було.

Цікаво, що саме ці тенісистки зустрічалися у минулорічному фіналі, тоді Світоліна також перемогла в двох сетах.

Завдяки перемозі Еліна захистила всі 900 рейтингових очок і втрималася на четвертому місці в світовому рейтингу.

Нагадаємо, українка виграла вже третій турнір в сезоні. Раніше Світоліна стала дворазовою чемпіонкою турніру серії WTA Premier в Дубаї. А також перемагала в Брісбені.