Світоліна вийшла у 1/4 фіналу Ролан Гаррос

Світоліна вийшла у 1/4 фіналу Ролан Гаррос Фото: Еліна Світоліна

Українка обіграла хорватку Петру Мартич

Перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла хорватку Петру Мартич в четвертому раунді і вийшла в чвертьфінал Відкритого чемпіонату Франції (Ролан Гаррос) з призовим фондом 36 млн євро. Про це повідомляється на сайті змагань.

Матч тривав 2 години 9 хвилин і завершився з рахунком 4: 6, 6: 3, 7: 5. Українка реалізувала 6 брейк-пойнтів з 10, п'ять разів програвши власну подачу. Хорватська тенісистка вела в третьому сеті з рахунком 5: 2, а при рахунку 5: 3 подавала на матч, але не дісталася навіть до матчбола.

У чвертьфіналі Ролан Гаррос Світоліна зустрінеться з румункою Сімоною Халеп, яка впевнено впоралася з Карлою Суарес Наварро. Матч відбудеться завтра, 6 червня. Еліна - єдина українка, яка залишилася в одиночному розряді змагань.

Зазначимо, що в 2010 році Еліна стала переможницею юніорського Ролан Гаррос.

Нагадаємо, раніше Еліна вийшла до третього кола Ролан Гаррос, здобувши вольову перемогу над 77 номером світової класифікації Цвєтаною Піронковою з Болгарії. А в четвертий раунд пройшла завдяки перемозі над полькою Магду Лінетт.