Світоліна пробилася до чвертьфіналу турніру в Штутгарті

Світоліна пробилася до чвертьфіналу турніру в Штутгарті Фото: Еліна Світоліна (twitter.com/PorscheTennis)

Костюк покинула турнір

Четверта ракетка світу Еліна Світоліна виграла на відмову опонентки і пройшла до чвертьфіналу турніру WTA Premier у Штутгарті. Про це повідомляється на сайті змагань.

Чешка Маркета Вондрусова знялася по ходу третього сету, на той момент рахунок був 2:6, 6:1, 3:2 на користь українки. Матч тривав 1 годину і 32 хвилини.

Наступною суперницею українки стала сьома ракетка світу француженка Каролін Гарсія, яка насилу обіграла 15-річну українку Марту Костюк - 1:6, 6:3, 5:7.

Зазначимо, що цей турнір став для Костюк першим в категорії WTA, до цього вона виступала тільки на турнірах ITF.

Світоліна і Гарсія зустрічалися тричі. У минулому сезоні два матчі в боротьбі виграла француженка. В активі українки перемога в їх першому очному поєдинку. Зазначимо, що раніше всі три матчі тенісистки провели на харді.

Нагадаємо, чотири українські тенісистки виступлять в основній сітці Roland Garros (Відкритий чемпіонат Франції).