Світлична зберігає лідерство у рейтингу голів ОДА, - КВУ

Світлична зберігає лідерство у рейтингу голів ОДА, - КВУ
Фото: Юлія Світлична

На другому місці у рейтингу голів ОДА - Степан Барна

Голова Харківської ОДА Юлія Світлична зберігає лідерство в рейтингу діяльності керівників облдержадміністрацій в першому півріччі, який підготував Комітет виборців України (КВУ). Результати дослідження були представлені сьогодні під час прес-конференції.

За даними КВУ, в першій п'ятірці рейтингу – Світлична Юлія (Харківська область), Степан Барна (Тернопільська), Геннадій Москаль (Закарпаття), Сергій Кузьменко (Кіровоградська облсть) і Павло Жебрівський (Донецька область).

alt

"Очолила рейтинг, як і за підсумками першого кварталу цього року, голова Харківської ОДА Юлія Світлична. Експерти відзначили ініціативи голови Харківської ОДА щодо підвищення зарплати на промислових підприємствах області", – йдеться в дослідженні.

За словами експертів, Світлична значну увагу приділяє контактам з зарубіжними партнерами.

"На початку червня з візитом до Харкова прибула президент Литви Даля Грибаускайте, яка відкрила в місті Дні Литви. Також наприкінці червня у Харкові відбулося засідання Моніторингового комітету Конгресу регіональних влад Ради Європи. Відповідний захід вперше відбувся в Україні, участь у ньому взяли депутати з 31 країни", – зазначено в документі.

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна піднявся з четвертого місця на друге, йдеться в дослідженні. Також за даними КВУ, піднявся з п'ятого на третє місце Геннадій Москаль.

Разом з тим, Сергій Кузьменко, голова Кіровоградської ОДА, втратив одну позицію. Замикає п'ятірку лідерів глава Донецької області Павло Жебрівський, який за підсумками першого кварталу займав друге місце.

"Середній результат (верхня частина) продемонстрували Сумська, Вінницька, Чернігівська, Житомирська, Миколаївська, Львівська та Дніпропетровська області. Нижня частина "середняків" – Київська, Одеська, Луганська, Запорізька, Хмельницька, Херсонська і Полтавська. Значна диференціація показників у межах одного регіону в цій групі свідчить про нерівномірну увагу губернаторів до різних сфер життя регіону", – йдеться в дослідженні.

Також за даними рейтингу місця в кінці зайняли Івано-Франківська (Олег Гончарук), Чернівецька (Олександр Фищук), Рівненська (Олексій Муляренко), Волинська (Володимир Гунчик) і Черкаська (Юрій Ткаченко) області.

alt

"Аутсайдер за підсумками рейтингу першого півріччя – керівник Черкаської ОДА Юрій Ткаченко – перемістився вниз порівняно з попереднім дослідженням на 3 позиції. За I півріччя в області було зафіксовано зниження темпів промислового виробництва (на 3,6% за січень-травень). Крім цього, експерти відзначили проблеми області у питанні подолання корупції", – зазначив гендиректор КВУ Олексій Кошель.

Оцінка роботи голів ОДА базувалася на двох критеріях: показники соціально-економічного розвитку регіонів та опитування місцевих експертів. У лютому 2017 КВУ оприлюднила перший рейтинг діяльності голів ОДА, який базувався на результатах роботи у 2016 році. З 2017 року діяльність голів ОДА оцінюється поквартально.

alt

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся