Суд підтвердив правомірність надання банками-резидентами України кредитів в іноземній валюті.

Четвер 19 листопада 2009 10:31

Вищий господарський суд України задовольнив касаційну скаргу Національного банку України, який висловився за більш тісну консолідацію із асоціацією "Український Кредитно-Банківській Союз" (УКБС) і виступив в суді як третя сторона, скасував рішення апеляційного суду та передав справу на новий розгляд в суд першої інстанції. Про це повідомляє прес-служба УКБС. "Судовий прецедент щодо валютного кредитування - це знакова подія і для банкірів, і для боржників, - констатує генеральний директор асоціації Галина Оліфер. - Це відіб'є в шахраїв бажання використовувати недосконалість національного законодавства для власного збагачення".

Нагадаємо, раніше асоціація ухвалила рішення звернутися до банків з метою узагальнити практику розгляду судами позовів про визнання недійсними договорів про надання фінансовим установам кредитів в іноземній валюті. АУБ також звернулася в Міністерство юстиції, Верховний суд і Вищий господарський суд України з клопотанням про надання узагальнювальних роз'яснень з приводу застосування судами законодавства при розгляді суперечок про правомірність кредитування в іноземній валюті.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся