ru ua

Суд повернув "Межигір'я" екс-регіонала Іванющенка громаді Києва

Суд повернув "Межигір'я" екс-регіонала Іванющенка громаді Києва Юрій Іванющенко

За ініціативи Генеральної прокуратури (ГПУ) територіальній громаді Києва повернуті землі заказника "Острів Жуків", зайняті під будівництво маєтку, прозваного "Межигір'я-2", екс-регіонала Юрія Іванющенка. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ.

"ГПУ пред'явила до господарського суду Києва позовні заяви про визнання недійсними рішення Київради державних актів про право власності на земельні ділянки ландшафтного заказника "Острів Жуків". Київським апеляційним господарським судом залишено у силі рішення суду першої інстанції, яким задоволено позов Генеральної прокуратури України. Рішення Київської міської ради, державні акти на земельні ділянки площею понад 105 га вартістю понад 166 млн грн визнані недійсними", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що Вищий господарський суд України задовольнив касаційну скаргу ГПУ і залишив в силі рішення суду першої інстанції, яким визнано недійсними рішення Київради та державних актів на право власності на земельні ділянки, які знаходяться під резиденцією "Межигір'я-2". Загальна площа зазначених земель становить 93 га. Вартість перевищує 126 млн грн.

Нагадаємо, раніше суд відібрав у фірми Клюєва 20 га землі.