Суд Відня розгляне екстрадицію Фірташа в США 30 квітня

Четвер 05 березня 2015 09:37
Суд Відня розгляне екстрадицію Фірташа в США 30 квітня
Дмитро Фірташ

Суд у Відні розгляне справу про екстрадицію глави Федерації роботодавців України, бізнесмена Дмитра Фірташа в США 30 квітня, передає видання Kurier.

Прес-секретар земельного суду Відня Крістіна Зальцбор заявила в середу ввечері про те, що рішення може винесена в той же день.

Нагадаємо, український бізнесмен Дмитро Фірташ був заарештований у Відні за запитом ФБР в травні 2014 року.

Прес-секретар Федеральної кримінальної поліції Австрії заявив, що затриманий чоловік (ім'я не називалося) "затриманий у зв'язку з багаторічним розслідуванням ФБР США за підозрою в причетності до створення організованої злочинної групи". Також наголошується, що його затримання "не має нічого спільного з актуальною політичною ситуацією на Україні".

Фірташ є засновником холдингу Group DF, що опосередковано володіє часткою в компанії "Росукренерго". Постійно входить у список найбагатших українців. За останні роки Group DF акумулювала азотну і титанову промисловості в Україні.

Group DF - диверсифікована міжнародна група компаній, бізнес якої представлений в 11 країнах Європи і Азії. Основні напрями діяльності Групи - азотний, титановий, газовий, банківський бізнеси. Зокрема, Group DF - один з найбільших інвесторів в хімічну промисловість та енергетику на території Східної Європи. Група впроваджує міжнародні стандарти корпоративного управління, прагнучи бути прозорою і зрозумілою для фінансових інститутів і ринків капіталу. Загальна чисельність працівників на підприємствах Group DF перевищує 100 тис. чоловік.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся