ru ua

Суд у Житомирі повернув державі 640 га землі вартістю близько 7 млн грн

Апеляційний суд Житомирської області повернув у власність держави дві ділянки землі в 500 га і 140 га відповідно загальною вартістю близько 7 млн грн.

Апеляційний суд Житомирської області повернув у власність держави дві ділянки землі в 500 га і 140 га відповідно загальною вартістю близько 7 млн грн. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Житомирської області.

Як повідомляється, місцеві органи виконавчої влади, без проведення обов'язкової експертизи, які затвердили проекти землеустрою щодо відведення землі з особливо цінними ґрунтами для ведення фермерського господарства і надалі уклали договори оренди.

"Позов прокуратури Брусилівського району про визнання незаконним розпорядження райдержадміністрації про надання в оренду 500 га землі вартістю 3,9 млн грн апеляційним судом Житомирської області задоволено у повному обсязі", - повідомили в прокуратурі.

Також, згідно з повідомленням задоволено позов прокуратури Любарського району щодо повернення земельної ділянки площею 140 га .