Суд РФ заарештував Сущенко на 2 місяці

НовиниНадзвичайні події    03.10.2016 - 11:02
Фото: Романа Сущенко
Фото: Романа Сущенко

Захист Сущенко планує оскаржити арешт

Лефортовський суд Москви (Російська Федерація) в суботу, 1 жовтня 2016 року, на два місяці заарештував громадянина України Романа Сущенко, обвинуваченого в "шпигунстві". Про це повідомляє "Інтерфакс".

Разом з тим, захист Сущенко заперечує його причетність до шпигунської діяльності та планує оскаржити арешт.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Федеральна служба безпеки Російської Федерації заявляє, що український журналіст Роман Сущенко, затриманий напередодні в Москві, є полковником української розвідки.

У ФСБ заявляють, що Сущенко "цілеспрямовано збирав становлять державну таємницю відомості про діяльність Збройних сил і військ Національної гвардії Росії, витік яких за кордон могла завдати шкоди обороноздатності держави".

Сущенко заарештований за "шпигунство"

нагадаємо, 2 жовтня цього року члени Громадської спостережної комісії (ОНК) Москви виявили в СІЗО "Лефортово" журналіста агентства "Укрінформ" Романа Сущенко, якого Лефортовський суд Москви заарештував за звинуваченням у "шпигунстві.

Пізніше Мининформполитики України підтвердило інформацію про затримання журналіста Сущенко. А в ФСБ заявили, що український журналіст Роман Сущенко, затриманий напередодні в Москві, є полковником української розвідки.

On Top