Суд визнав недостовірними дані ГПУ для застосування санкцій ЄС проти Лукаш

НовиниНадзвичайні події    05.10.2016 - 17:49
Фото: Олена Лукаш
Фото: Олена Лукаш

Генпрокуратура програла судовий спір екс-міністру юстиції

Апеляційний суд Києва задовольнив скаргу колишнього міністра юстиції України Олени Лукаш та визнав недостовірною інформацію Генпрокуратури про незаконне перерахування 8,6 млн гривень. Про це Лукаш повідомила в Facebook.

Лукаш нагадала, що в березні 2014 року Рада ЄС на підставі листа ГПУ включила її в санкційний список. Українська сторона підтвердила факт привласнення Лукаш держкоштів документами про незаконне перерахування 8,6 млн гривень, однак з'ясувалося, що даний факт мав місце за два місяці до її призначення міністром.

"Я фізично не могла нічого подібного зробити. Така ось "машина часу". Юридичною мовою, посадові особи ГПУ вчинили підробку...Апеляційний суд Києва визнав інформацію недостовірною і зобов'язав ГПУ повідомити Раду Європейського союзу про цей прискорбний факт", - повідомила Лукаш.

За її словами, суд фактично визнав, що ГПУ підробила лист від 10 жовтня 2014 року верховного представника ЄС Кетрін Ештон про необхідність введення санкцій проти Лукаш.

 

Ещё одна маленькая Победа! Сегодня Апелляционный суд Киева в полном объеме удовлетворил мою апелляционную жалобу. ГПУ...

Опубліковано Еленою Лукаш 5 жовтня 2016 р.

Нагадаємо, в травні ГПУ призупинила досудове слідство щодо екс-міністра Лукаш.

On Top