ru ua

Госпсуд Києва визнав недійсним іпотечний договір між "Укрсоцбанком" та "Пузатою хатою"

Господарський суд м. Києва визнав недійсним іпотечний договір між "Укрсоцбанком" та ТОВ "Харків" щодо службово-виробничого приміщення, наданого мережі ресторанів "Пузата хата", загальною площею 1 тис. 11,1 кв. м, що розташоване за адресою: м. Київ, вул. Басейна, будинок 1/2, Кловський узвіз, будинок 1/2, "А". Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі судових рішень.
Суд своїм рішенням скасував запис № 5458793 в Єдиному реєстрі заборон відчуження об'єктів нерухомого майна про заборону відчуження вищезгаданого приміщення.
Як повідомляє джерело видання "Комерсант-Україна", близьке до Укрсоцбанку, зараз по багатьох об'єктах, що знаходяться в заставі Укрсоцбанку, у судах йдуть аналогічні справи. "Навіть є рішення Вищого госпсуду, яким вимоги Укрсоцбанку до "Пузатої хати" вважаються погашеними", - розповів співрозмовник видання, зазначивши, що банк не зміг подати заявку на участь у санації підприємства у встановлені терміни.
Нагадаємо, що в червні голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін заявляв, що з початку процедури банкрутства мережі ресторанів "Пузата хата" її власник без узгодження з кредитором перевів операційний бізнес на нову юрособу. При цьому, за словами Б.Тимонькіна, були продані три з восьми об'єктів нерухомості, що служили заставами по кредитах на суму 70 млн дол. При цьому джерела видання в "Пузатій хаті" стверджували, що компанія неодноразово зверталася до банку з вимогою реструктуризувати борг, але отримувала відмову.