Суд відклав розгляд справи Корбана до 3 листопада

Суд відклав розгляд справи Корбана до 3 листопада
Фото: Генадій Корбан

Генадія Корбана госпіталізували

Суддя Ченцова повідомила про те, що розгляд справи Генадія Корбана відбудеться 3 листопада в 8:00. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

"Працівники швидкої допомоги оглянули підозрюваного, зробили висновок про те, що за медичними показаннями показана госпіталізація до закладу охорони здоров'я, тому підозрюваний надсилається до закладу охорони здоров'я. Розгляд справи відкладається до завтра, 3 листопада, в 8:00", - заявила суддя Ченцова.

Нагадаємо, Генадію Корбану під час слухання справи в залі суду стало погано. Про це заявила Адвокат Оксана Тимчук.суддя Ченцова віддала розпорядження викликати швидку.

У свою чергу Адвокат Шевчук попросила оголосити перерву і продовжити після того, як Корбану нададуть допомогу. Суддя Ченцова прохання задовольнила.

"Ще невідомий мені остаточний діагноз, але відомо, що в даний час тиск пана Корбана 100/190, що є ознакою гіпертонічного кризу, як мінімум. Зараз вирішується питання про його госпіталізацію", - заявила Оксана Тимчук.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся