ua en ru

Суд звільнив з-під варти керівника київського "Азову" Філімонова

Суд звільнив з-під варти керівника київського "Азову" Філімонова Фото: звільнений Сергій Філімонов

Одразу після звільнення Філімонова активісти "Азова" знову рушили до будівлі "Київміськбуду"

Печерський районний суд Києва відмовив прокуратурі у проханні заарештувати керівника київської організації Цивільного корпусу "Азов" Сергія Філімонова на 60 діб. Про це повідомляє ВВС.

Зазначено, що суддя відпустила Філімонова під особисте зобов'язання та на поруки народних депутатів Андрія Білецького й Олега Петренка.

При цьому суд зазначив, що запобіжний захід Філімонову можуть змінити, якщо він не виконуватиме взяті на себе зобов'язання, зокрема не з'являтиметься до слідчого за першим викликом.

Суд постановив негайно відпустити керівника столичних "азовців" з-під варти.

Понад 200 активістів Цивільного корпусу "Азов" пікетували будівлю суду, де розглядалася справа Філімонова. На початку пікету учасники акції запалили кілька фаєрів.

Одразу після звільнення Філімонова активісти "Азова", запаливши димову шашку, знову рушили до будівлі "Київміськбуду", де напередодні тривала їхня акція.

Нагадаємо, 21-річного Сергія Філімонова затримали напередодні у ході акції "азовців" біля офісу холдингової компанії "Київміськбуд". За повідомленнями ЗМІ, його підозрюють у хуліганстві і завданні тілесних ушкоджень працівнику поліції.

"Азовці" прийшли до офісу "Київміськбуду" після того, як зайняли будівельний майданчик, який належить компанії, у Святошинському провулку. Активісти кажуть, що у такий спосіб допомагають місцевим мешканцям, які протестують проти зведення тут новобудови.