ua en ru

Суд залишив у силі рішення про визнання Ківи головою ДП "Антонов"

Суд залишив у силі рішення про визнання Ківи головою ДП "Антонов" Джерело фото:aex.ru
Київський апеляційний адміністративний суд сьогодні, 11 листопада, відмовив у задоволенні скарги Генеральної прокуратури та Міністерства промислової політики та залишив без змін постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 4 вересня 2014 р., яким Дмитро Ківа був визнаний керівником ДП "Антонов".

Київський апеляційний адміністративний суд сьогодні, 11 листопада, відмовив у задоволенні скарги Генеральної прокуратури та Міністерства промислової політики та залишив без змін постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 4 вересня 2014 р., яким Дмитро Ківа був визнаний керівником ДП "Антонов". Про це йдеться в повідомленні прес-служби юрфірми "Ільяшев і Партнери", яка представляє інтереси ДП "Антонов".

"Відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України після рішення апеляційного суду постанову стало остаточним, подальше його оскарження не допускається. Відповідно, зараз питання стосовно керівника ДП "Антонов" закритий остаточно", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що в травні і липні 2014 року Мінпромполітики видало накази про звільнення Дмитра Ківи з посади президента ДП "Антонов" і про призначення в. о. президента Сергія Меренкова. При цьому ще 23 березня 2014 р. уряд прийняв рішення про ліквідацію Мінпромполітики шляхом приєднання до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

1 жовтня Окружний адміністративний суд Києва відмовив у задоволенні клопотань Міністерства промислової політики України про скасування заходів забезпечення позовів Дмитра Ківи і ДП "Антонов".