Суд спростував інформацію про відновлення виплати пенсії Азарову

Суд спростував інформацію про відновлення виплати пенсії Азарову
Фото: Микола Азаров

Судом не вирішувалося питання поновити виплату пенсії позивачу

Подільський районний суд м. Києва спростував інформацію про відновлення виплати пенсії екс-прем'єр-міністру Миколі Азарову. Про це йдеться у повідомленні на сайті суду.

"У зв’язку з наявною інформацією в ЗМІ про те, що Подільський районний суд м. Києва нібито поновив виплату пенсії Азарову Миколі Яновичу, змушені спростувати таку інформацію", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, в провадженні суду дійсно перебувала адміністративна справа за позовом Азарова до Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду в м .Києві про визнання дій відповідача неправомірними. Суть спору зводилася до того, на скільки правомірно територіальний орган Пенсійного фонду України відмовився приймати до розгляду заяву представника Азарова про поновлення останньому виплати його пенсії.

"Постановою Подільського районного суду м. Києва від 22 липня 2016 року фактично зобов’язано Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві розглянути заяву представника Азарова М.Я. та вирішити питання щодо поновлення виплати пенсії Азарову Миколі Яновичу", - йдеться у повідомленні.

Разом з тим, наголошується, що судом не вирішувалося питання поновити виплату пенсії позивачу. Вирішення питання про наявність чи відсутність підстав для поновлення виплати пенсії Азарову належить до виключної компетенції Пенсійного фонду України. 

"Подільським районним судом м. Києва лише встановлена неправомірність відмови відповідача прийняти заяву про поновлення виплати пенсії до розгляду. Наразі постанова Подільського районного суду м. Києва від 22 липня 2016 року оскаржена відповідачем, а справа перебуває в провадженні Київського апеляційного адміністративного суду, який перевірить законність оскаржуваного рішення", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Подільський районний суд Києва зобов'язав Пенсійний фонд відновити нарахування та виплату пенсії колишньому прем'єр-міністру України Миколі Азарову.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся