Суд зобов'язав ГПУ припинити розшук екс-міністра екології Злочевського

НовиниПолітика    27.09.2016 - 22:01
Фото6 Микола Злочевський
Фото6 Микола Злочевський

Захист Злочевського заявив про незаконність оголошення екс-міністра у розшук

Печерський районний суд Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру України прийняти рішення про припинення розшуку колишнього міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського. Про це йдеться в відповідній ухвалі судді Світлани Шапутько від 13 вересня.

"Встановити розумний строк для прийняття слідчим та/або слідчими слідчої групи в кримінальному провадженні законного та неупередженого рішення щодо припинення розшуку, з урахуванням висновків, викладених у мотивувальній частині цієї ухвали", - йдеться у документі.

Крім того, суд ухвалив встановити розумний строк для прийняття слідчим та/або слідчими слідчої групи в кримінальному провадженні законного та неупередженого рішення про відновлення досудового розслідування.

Як зазначається, адвокат Злочевського Ярослав Білявський подавав клопотання з вимогою встановити строк 48 годин з моменту проголошення ухвали слідчого судді для прийняття слідчим та/або слідчими слідчої групи в кримінальному провадженні рішення про припинення розшуку.

Зокрема він стверджував, що Злочевський оголошений в розшук незаконно і всі процесуальні терміни розслідування проти нього закінчилися.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Печерський райсуд Києва заарештував 32 свердловини компаній, що входять в групу Burisma колишнього міністра екології та природних ресурсів України Миколи Злочевського.

On Top