Суд над громадянами України в Тріполі продовжить розгляд справи 1 травня 2012 р, - МЗС

Суд над громадянами Україні в Лівії продовжить розгляд справи 1 травня 2012 р. Про це на брифінгу заявив прес-секретар МЗС Олександр Дикусаров, передає кореспондент РБК-Україна.

"16 квітня в Тріполі пройшло третє засідання у справі затриманих громадян України. На ньому були присутні всі затримані громадяни, посол України в Лівії та консул. Все громадянина України спростували свою провину і не погодилися з обвинуваченням. Таким чином, наступне судове засідання відбудеться 1 травня" , - заявив Дикусаров.

Він пояснив, що в ході засідання сторона звинувачення попросила перенести розгляд справи у зв'язку з необхідністю залучити додаткові матеріали, про це ж попросили і адвокати затриманих. Також за словами Дикусарова, від посольства України в Лівії прийшов лист, в якому сказано про те, що колишній революціонер, керівник бригади, в якій утримуються громадяни України висловив думку, що після завершення судового процесу вони повернуться на батьківщину.

"Це фактично вперше, коли член революційної бригади про це говорить відкрито. Керівник бригади, в якій утримуються українці дав інтерв'ю одному з місцевих каналів, під час якого він підтвердив, що підсудні не є снайперами і не брали участь у збройній боротьбі в Лівії", - сказав Дикусаров.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся