ru ua

Суд Німеччини скасував рішення про відмову у в'їзді "Нічним вовкам"

Суд Німеччини скасував рішення про відмову у в'їзді "Нічним вовкам" Фото: Нічні вовки

Байкери мали дійсні шенгенські візи

Адміністративний суд у Берліні 6 травня скасував прийняте 30 квітня рішення федеральної поліції про відмову у в'їзді до Німеччини двом членам російського байкерського клубу "Нічні вовки", передає Deutsche Welle.

"Вони є громадянами Росії та мали дійсні шенгенські візи, видані Італією", - пояснив суду, який визнав доводи федеральної поліції неспроможними.

Згідно з Шенгенським кодексом про кордони, володарю шенгенської візи може бути відмовлено у в'їзді, якщо він являє собою загрозу для громадського порядку, внутрішньої безпеки або міжнародних відносин тієї чи іншої країни Євросоюзу, однак у випадку з російськими мотоциклістами немає ніяких причин, що дозволяють послатися на один з цих пунктів, постановив адміністративний суд.

Він зобов'язав владу Німеччини дозволити в'їзд "Нічних вовків" в країну. Між тим рішення адміністративного суду в Берліні може бути оскаржене у Вищому адміністративному суді Берліна-Бранденбурга.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що байкерський клуб "Нічні вовки" спільно зі своїми європейськими колегами в найближчі дні подасть позов до суду Німеччини, яким оскаржить рішення федерального відомства канцлера Німеччини про анулювання віз російським байкерів.