ru ua

Суд дав дозвіл на затримання Гужви в Австрії

Суд дав дозвіл на затримання Гужви в Австрії Фото: Ігор Гужва (РБК-Україна)

Главреда "Страни.ua" можуть оголосити в розшук

Суд видав дозвіл на затримання головного редактора видання "Страна.ua" Ігоря Гужви, який переховується в Австрії. Про це Гужва повідомив у своєму Facebook.

"Вчора суд ухвалив мене затримати і примусово доставити на засідання (якщо цього не відбудеться, то наступний крок - оголошення в розшук)", - повідомив Гужва.

Есть категория добрых, но наивных людей, которые придерживаются конспирологической теории: мол, Гужва договорился о чем-...

Опубліковано игорем гужвою 6 лютого 2018 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генпрокуратура має намір оголосити Гужву в міжнародний розшук. При цьому генпрокурор Юрій Луценко підкреслив, що про жодні політичні переслідування мова не йде.

"Про жодні політичні переслідування не йдеться. Мова йде про економічні злочини та кримінальний злочин у вигляді вимагання", - підкреслив він.

У кінці січня Гужва попросив політичний притулок в Австрії та незабаром покинув територію України. Свій від'їзд він пояснив погрозами фізичної розправи і вбивства. Він також стверджує, що на нього неодноразово здійснювалися замахи, зокрема, прихильниками організації С14.