ua ru

Суд заарештував затриманого екс-заступника "міністра спорту" Криму

Суд заарештував затриманого екс-заступника "міністра спорту" Криму Фото: суд (gp.gov.ua)

Міськсуд Херсона обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

Міський суд Херсона обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою затриманому напередодні колишньому "заступнику міністра спорту" самопроголошеної "ради міністрів" окупаційної влади Криму. Про це заявив заступник прокурора АР Крим Олександр Удовиченко у своєму Facebook.

"Херсонський міський суд задовольнив клопотання прокуратури АР Крим та обрав колишньому "заступнику міністра спорту" в псевдоуряді Аксьонова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Йому до цього було повідомлено про підозру у державній зраді", - написав Удовиченко в соцмережі 3 лютого 2018 року.

Незважаючи на те, що сьогодні вихідний день ми продовжуємо працювати, зокрема тільки що Херсонській міський суд задоволь...

Опубліковано Олександром Удовиченком 3 лютого 2018 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 2 лютого співробітники контррозвідки Служби безпеки України затримали в пункті пропуску "Каланчак" на адміністративній межі з тимчасово анексованою Автономною Республікою Крим колишнього чиновника самопроголошеної "ради міністрів" окупаційної влади півострова. Зазначалося, що він із квітня 2015 до травня 2016-го перебував на посаді заступника т. зв. "мінспорту" Криму.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу.