Суд заарештував рахунки чотирьох українських імпортерів газу

Суд заарештував рахунки чотирьох українських імпортерів газу
Фото: суд заарештував рахунки імпортерів європейського газу

Компанії підозрюються в ухиленні від сплати 9,8 млн гривень ПДВ

Печерський районний суд Києва заарештував рахунки чотирьох українських газових трейдерів. Про це йдеться в рішенні суду від 27 лютого.

Згідно з матеріалами справи, рахунки арештовані за клопотанням Генеральної прокуратури, що займається розслідуванням можливого ухилення цими фірмами від сплати 9,8 млн гривень ПДВ.

Мова йде про рахунки таких компаній, як "ДК "Укргаз", "Офіс бізнес груп", "Газойлпетролеум" і "Инол Енерджі".

На думку слідства, ці компанії є пов'язаними юридичними особами, оскільки їх реєстрації податкових накладних та подання електронної податкової звітності проводиться з однієї IP адреси.

Крім того, слідство стверджує, що компанії штучно завищують вартість газу за рахунок внутрішніх операцій, а також за рахунок відображення в податковому обліку безтоварних операцій, проведених з підприємствами "транзитно-конвертаційної" спрямованості.

Що стосується "ДК " Укргаз", то слідчі з'ясували, що підприємство відображає по податковому обліку придбання сільгосппродукції, а саме: гороху, пшениці, насіння соняшнику, насіння коріандру у низки підприємств за ціною, що включає ПДВ. Таким чином "ГК Укргаз" додатково збільшує податковий кредит, що призводить до мінімізації податкових зобов'язань, які виникають від реалізації природного газу.

Нагадаємо, ГПУ подає нові клопотання про арешт майна сина Януковича.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся