Стросс-Кану пред'явлені звинувачення в участі в сутенерстві

НовиниСуспільство    27.03.2012 - 09:10

Колишньому главі Міжнародного валютного фонду (МВФ) Домініку Стросс-Кану пред'явлені звинувачення в участі в сутенерстві. Про це, як передає Reuters, повідомив адвокат екс-глави МВФ Рішар Мальк.

Стросс-Кан не визнав своєї провини, повідомивши, що "не підозрював, що жінки, з якими він проводив час (під час вечірок в готелі "Карлтон"), були проститутками".

Нагадаємо, Домінік Стросс-Кан (на той момент - глава МВФ) був заарештований 14 травня 2011 р. в Нью-Йорку за звинуваченням у сексуальних домаганнях до покоївки готелю Нофісатоу Діалло. Він встиг провести в ув'язненні кілька днів, після відмови від посади глави МВФ був відпущений під заставу в 1 млн дол. В ході судового процесу виявилися факти дачі некоректних і неправдивих свідчень з боку Діалло. На підставі цього, а також ряду інших доказів, що говорять на користь невинності підсудного, представники прокуратури направили до суду прохання про припинення кримінального переслідування, яке було задоволено нью-йоркським судом 23 серпня 2011 р.

До інциденту в готелі Нью-Йорка Стросс-Кан вважався одним з потенційних фаворитів на майбутніх президентських виборах у Франції. За опитуваннями громадської думки, він користувався значно більшою популярністю у французів, ніж нині чинний Президент Франції Ніколя Саркозі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top