ru ua

Будівництво нового терміналу одеського аеропорту буде завершено 15 червня 2016 р

Будівництво нового терміналу одеського аеропорту буде завершено 15 червня 2016 р

Будівництво нового терміналу одеського аеропорту буде завершено 15 червня 2016 року. Про це повідомив чиновникам і журналістам директор будівельного департаменту ТОВ "Міжнародний аеропорт Одеса" Андрій Шкатюк.

За його словами, протягом двох-трьох тижнів закінчаться роботи з монтажу фасаду, покрівлі та благоустрою території, що завершить першу фазу будівництва. Далі розпочнуться внутрішні роботи і проведення комунікацій. "Стрічку" планують перерізати 15 червня, тоді ж почнеться тестування роботи всього комплексу з допомогою волонтерів. Через новий термінал по черзі будуть запускати спочатку чартерні рейси, а потім регулярні.

У ході візиту на місце будівництва глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі повідомив про те, що в даний час ведуться переговори про надання потрібних коштів для будівництва нової злітно-посадкової смуги, яку планується розпочати і завершити в 2016 році. Говорячи про перспективи розвитку Одеського аеропорту, губернатор пообіцяв, що він стане найкращим в Україні. "За потенціалом Одеса буде набагато більшою за Бориспіль", - заявив він.

Голова обладміністрації повідомив, що в даний час ведуться переговори з Wizz Air про повернення цього авіаперевізника в Одесу. За словами гендиректора "Wizz Air" Джозефа Вараді, можливість "заходу" лоукосту в Одесу на даний момент розглядається.

"Я впевнений, що коли будівництво буде закінчено, воно буде однаково вигідним як для споживачів, так і для авіаперевізників. Ми хочемо, щоб з Одеси літали в Західну Європу - Італію, Іспанію, Німеччину, Францію, а також країни Скандинавії. Ми дуже вражені тим, що тут робиться, це дуже сучасний і серйозний термінал, ми обговорюємо можливість виконання наших рейсів звідси", - підкреслив він.

Нагадаємо, новий термінал Міжнародного аеропорту Одеса буде чотириповерховим. Його загальна площа 29 тис. кв. м дозволить збільшити пропускну спроможність аеропорту до 3,5 - 4 млн пасажирів в рік.