Країни ЄС просять ЄК дозволити автоматичний обмін банківськими даними

Середа 10 квітня 2013 10:10

Німеччина, Франція, Великобританія, Іспанія і Італія звернулися до Єврокомісії з спільним письмовим запитом дозволити автоматичний обмін банківськими даними на міждержавному рівні. Про це повідомив міністр фінансів Франції П'єр Московісі, передає Fox News.

"Я і мої колеги з Британії, Італії, Іспанії та Німеччини підписали звернення до Євросоюзу, в якому ми пропонуємо створення європейського аналога FATCA (Foreign Account Tax Compliance Act - угода з податкового співробітництва між США і низкою інших держав), який діяв би на території всього ЄС ", - пояснив Московічі.

FATCA, реалізоване в 2010 р., вважається найбільш оптимальною моделлю взаємодії фінансових структур різних держав.

"Не будемо сперечатися, зони податкового" раю "до цих пір існують, незважаючи на заяви колишнього президента Франції Ніколя Саркозі, - зазначив міністр фінансів Франції. - Тому необхідно перейти до автоматичного обміну даними між податковими системами різних держав".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся