Прихильники Каддафі опублікували його заповіт

В інтернеті, на сайті Seven Days News, контрольованому прихильниками Муаммара Каддафі, опублікований документ арабською мовою, який представлений як заповіт колишнього лівійського лідера, написаний 17 жовтня, повідомляє ВВС.
Як сказано на сайті, три копії цього документа було роздано різним родичам Каддафі: один з них був убитий в ході боїв за Сирт, другий заарештований, а третьому вдалося втекти.
У заповіті колишній лівійський лідер, зокрема, просить поховати його тіло за ісламським звичаєм, не омиваючи тіло, і в тому ж одязі, в якому він буде убитий, на кладовищі в Сірті, де поховані його родичі.
Він також закликає своїх прихильників "продовжувати опір і боротися з іноземними агресорами в Лівії сьогодні, завтра і завжди".

Раніше стало відомо, що лівійські патологоанатоми провели розтин тіла Каддафі. Інформацію про це розповсюдило агентство Reuters. Згідно з повідомленням одного з експертів, що проводили розтин, смерть полковника настала від вогнепального поранення в голову.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся