ru ua

Ставицький: Будівництво заводу з виробництва ядерного палива у Кіровоградській обл. повинно розпочатися у вересні

Будівництво заводу з виробництва ядерного палива у смт. Смоліне у Кіровоградській обл. повинно розпочатися протягом вересня 2013 р. Про це сьогодні, 16 серпня 2013 р., заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький на засіданні оперативного штабу із здійснення загальної координації робіт з будівництва заводу, повідомила прес-служба Міненерговугілля.

"Протягом наступного місяця ми повинні приступити до реального виконання робіт на майданчику заводу", - заявив Ставицький.

Він підкреслив успішне вирішення проблемних питань і наближення до початку проведення підготовчих робіт на майданчику будівництва заводу.

У рамках засідання було також обговорено питання проходження експертизи проектно-кошторисної документації для будівництва заводу з виробництва ядерного палива, готовності до виконання робіт підготовчого періоду та умови вибору генпідрядної організації, а також опрацювання можливостей кредитування проекту соціально-економічного розвитку "Завод з виробництва ядерного палива" відповідно до положень постанови Кабінету міністрів України від 03.06.2013 №404.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, підготовка до додаткової емісії акцій майбутнього заводу з виробництва ядерного палива в Україні почнеться в серпні 2013 р.