Ставицький: Будівництво першої черги Дністровської ГАЕС перебуває на завершальній стадії

Відбувається завершення першої черги будівництва Дністровської ГАЕС. Про це сьогодні на брифінгу повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький, передає кореспондент РБК-Україна.

"Щодо гідроенергетики, сьогодні хотів би зупинитися на тому, що ми стоїмо вже на фінальній частині завершення першої черги будівництва Дністровської ГАЕС, яка стане найбільшою гідроакумулюючої станцією в Європі і шостою за масштабами гідроенергетики у світі. Згідно з проектом до її складу будуть входити 7 гідроагрегатів загальною потужністю 2268 МВт. Сьогодні ми націлені на монтаж і пуск обладнання другого гідроагрегату, завершення будівництва житлового будинку та виконання низки взятих на себе зобов'язань перед місцевими жителями з розвитку регіонах. Пуск другого агрегату Дністровської ГАЕС є стратегічним завданням для вітчизняної енергетики. Початок пускових операцій заплановано на 19 грудня поточного року ", - розповів Ставицький.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся