Ставицький бере участь у переділі енергоринку, - учасники ринку

Оголошений в міжнародний розшук колишній міністр енергетики і вугільної промисловості Едуард Ставицький через своїх повноважних представників активно приймає участь у перерозподілі державних енергетичних компаній. Про це повідомляють основні учасники ринку.

Учасники ринку повідомили, що ТОВ "Фірма "ТехНова" Анатолія Шкрібляка та Олександра Штипельмана, брала участь у конкурсі організованому Едуардом Ставицьким з приватизації акцій ПАТ "Донбасенерго". Фірма експлуатує три ТЕЦ в Чернігівській, Київській та Черкаській областях. ТОВ "Фірма "ТехНова" Шкрібляка контролює ТОВ "ЦЗФ Північна", яка 25 вересня 2012 року також стала переможцем приватизаційного конкурсу з продажу шахти "Краснолуцька - Північна №1" за мінімальну суму. Дана шахта має запаси в кількості 210 млн т антрацитів, ключовим споживачем яких є ПАТ "Донбасенерго". Контроль над стратегічним активом дозволяє Шкрибляку активно впливати на діяльність державної компанії.

"Донецькі багато років заправляють на енергоринку, їх люди присутні у всіх сегментах. Втечі членів "сім'ї" на енергетичному ринку не було! Змінилося кілька перших осіб, а другий ешелон, який завжди робив усю роботу, залишився на місцях, що діють контракти, здійснюються платежі. Отримані кошти відмиваються і йдуть на фінансування сепаратизму і повернення донецьких в Україну", - неофіційно прокоментували ситуацію в Міненерго.

Раніше в ЗМІ повідомлялося про втручання Генеральної прокуратури у спроби банкрутства ДП "Центренерго", представником Ставицького Олегом Коземко і його групою. Схожі процеси зараз відбуваються і в ПАТ "Донбасенерго".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся