Статус учасника бойових дій отримали 11 748 тис. військових, - Генштаб

НовиниСуспільство    20.03.2015 - 09:52
Спікер Генштабу Владислав Селезньов
Спікер Генштабу Владислав Селезньов

Станом на 20 березня 2015 р. статус учасника бойових дій отримали 11 748 тис. військовослужбовців і працівників Збройних сил України - учасників антитерористичної операції. Про це в ході брифінгу заявив виконуючий обов'язки спікера Генштабу Збройних сил України Владислав Селезньов, передає кореспондент РБК-Україна.

"На сьогоднішній день, статус учасника бойових дій отримали 11 748 тис. військовослужбовців і працівників ЗСУ - учасників АТО. На цьому тижні в міжвідомчу комісію Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО направлено матеріали ще на 1 тис. 521 військовослужбовця і працівника ЗСУ", - заявив Селезньов.

Також, за його словами, міністр оборони України підписав черговий наказ про нагородження відомчими відзнаками 119 військовослужбовців учасника АТО. Зокрема, за особисту мужність і героїзм, проявлені під час виконання спеціальних завдань в ході АТО, військовослужбовці сил спеціального призначення і офіцер Генштабу ЗСУ отримали нагрудні знаки за військову доблесть.

Крім цього, зазначив спікер, Міноборони підготувало і направило Президенту України документи щодо нагородження державними нагородами ще на 38 військовослужбовців - учасників АТО.

Нагадаємо, раніше Порошенко доручив розмежувати статус учасника бойових дій та учасники війни.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top