ua en ru

Статус біженців у Польщі попросили 292 громадянина України, - Держприкордонслужба

Статус біженців у Польщі попросили 292 громадянина України.

Статус біженців у Польщі попросили 292 громадянина України. Про це повідомила прес-служба Державної прикордонної служби України.

Як зазначається, останнім часом на західному кордоні України співробітники Державної прикордонної служби України майже щодоби фіксують поступове збільшення потоку біженців.

"Через загрозливу ситуацію, яка склалася в Україні, польською стороною було прийнято 299 осіб. З них 292 громадянина України, 1 громадянин Єгипту та 6 громадян Росії", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, лише протягом вихідних прикордонники Мостиського загону у пункті пропуску "Шегені", що на українсько-польському кордоні, оформили 23 громадян України, які попросили статус біженців у Польщі. З них 3 сім'ї з дітьми, жителі міст Краматорськ, Луганськ, Донецьк та Антрацит.

"Причиною виїзду з України, як повідомляють батьки, є відсутність належних умов та безпеки у регіоні проживання через наростаючі бойові дії. Частина громадян повідомляє також про погрози помсти та переслідувань від проросійськи налаштованих громадян", - йдеться у повідомлені Держприкордонслужби України.