Стабільна робота сільгосппідприємств є важливим чинником підйому економіки, - Порошенко

НовиниПолітика    20.11.2016 - 10:39
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко
Порошенко підписав указ про створення ВЦА у Зайцевому, Золотому та Катеринівці У ГПУ розповіли подробиці свідчень Порошенка у справі Євромайдана

Також це забезпечує надійне підґрунтя для продовольчої незалежності України

Стабільна робота підприємств у галузі сільського господарства є важливим чинником підйому економіки та забезпечення надійного підґрунтя для продовольчої незалежності країни. На цьому наголосив президент України Петро Порошенко у своєму привітанні з нагоди Дня працівників сільського господарства, повідомляє прес-служба глави держави.

"Стабільна робота підприємств цієї галузі є важливим чинником піднесення економіки та забезпечення надійного підґрунтя для продовольчої незалежності країни. Завдяки вашому високому професіоналізму продукція українського аграрного сектору є конкурентоспроможною на вітчизняному та закордонних ринках", - йдеться у привітанні президента.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів заявляв, що у всіх реальних секторах економіки України спостерігається стабільне зростання. 

Читайте в розділі

ОБСЄ сподівається на швидке вирішення проблеми з подачею води в ЛНР

Ренці офіційно подав у відставку з поста прем'єр-міністра Італії

Мін'юст закликає Раду прийняти закон про спецконфіскацію до 2017

On Top