ru ua

США ввели санкції щодо голови Центробанку Ірану

США ввели санкції щодо голови Центробанку Ірану Фото: Валіолла Сеіф (twitter.com-HeshmatAlavi)

США звинувачують керівника Центрального банку Ірану в наданні допомоги "Хезболлі"

Проти глави Центрального банку Ірану Валіолли Сеіфа Міністерство фінансів Сполучених Штатів Америки (США) ввів персональні санкції. Про це йдеться у відповідному повідомленні на сайті Мінфіну США.

США звинувачують керівника Центрального банку Ірану в наданні допомоги Корпусу гвардії Ісламської Революції. Відзначається, що Сеіф передав мільйони доларів Ліванській "Хезболлі" (у США вона визнана терористичною організацією, - ред).

Також в список потрапили громадянин Іраку і громадянин Лівану. Крім того, обмеження введені проти ісламського банку "Аль-Билад".

Нагадаємо, 10 травня 2018 року США вже розширювали персональні санкції проти Ірану. Тоді в список санкцій внесли імена шести представників Корпусу вартових Ісламської революції 1961-1986 років народження, а також три компанії, які мають стосунок до цієї військової організації: Rashed Exchange, Joint partnership of Mohammadreza Khedmati and associates і Jahan Aras Kish.

Відзначимо, раніше президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон виходить з ядерної угоди і відновить дії санкцій, які були введені проти Ірану.