США розповіли про умови надання Україні держгарантії для кредиту на 1 млрд дол

США розповіли про умови надання Україні держгарантії для кредиту на 1 млрд дол
Фото: Пенні Пріцкер

На думку Пріцкер, український ринок має нереалізований потенціал для американських інвесторів

Сполучені Штати Америки озвучили свої умови надання Україні державної гарантії для третього кредиту в розмірі один мільярд доларів. Зокрема держава готова її надати у разі, якщо Україна продовжить боротьбу з корупцією та співпрацю з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Про це в ході спільного брифінгу з прем'єр-міністром України розповіла міністр торгівлі США Пенні Пріцкер.

"Умовою надання кредитний гарантій США будуть успіхи у реформуванні України в економічній програмі, включаючи програму МВФ і конкретний імпульс у боротьбі з корупцією", - підкреслила американський міністр.

Крім того, чиновниця зазначила потенціал української економіки для інвесторів з США. "Ринок України має ще нереалізований потенціал для американських інвестицій ... Ми насправді чуємо від американських фірм про те, яку користь насправді вже дають реформи, які проводить уряд", - заявила Пріцкер, закликавши і далі "ефективно боротися з корупцією і зробити свою інфраструктуру більш привабливою для інвесторів".

Нагадаємо, раніше американський міністр повідомила, що США готові надати Україні третю кредитну гарантію розміром в 1 млрд дол. Розгляд надання держгарантій США може відбутися наприкінці 2015 г.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся