У США закликали відповісти на втручання Росії у президентські вибори

НовиниПолітика    17.11.2016 - 09:37
Фото: Володимир Путін
Фото: Володимир Путін
Згідно з підрахунками, Клінтон отримала на 1 млн голосів виборців більше, ніж Трамп Трамп хоче допустити своїх дітей до секретної державної інформації, - CBS

Також сенатри США закликали відповісти на дії РФ в Україні та Сирії

Сенатори США закликали відповісти на втручання Росії у президентські вибори в країні, а також на дії РФ в Україні та Сирії. Про це йдеться в повідомленні Reuters.

Як повідомляється, сенатори з Демократичної партії і республіканці вважають, що Вашингтон повинен відповісти на дії Росії, незважаючи на заклики обраного президента Дональда Трампа до поліпшення відносин.

Зокрема, сенатор Бен Кардін заявив, що працював над "всеосяжним" законодавством, яке буде відповіддю на дії Росії в Європі та Сирії, а також на кібератаки в ході виборчої кампанії, в яких звинувачують Москву.

"Росія являє собою дуже серйозну проблему для Америки. Вона не є нашим партнером. Вони хулігани...Абсолютно ясно, що вона несе відповідальність за кібернапади на нашу країну у ході виборів", - заявив Карден.

До прийняття відповідних заходів по відношенню до Росії закликаютьй інші сенатори.

Так, сенатор-республіканець Ліндсі Грем заявив про необхідність проведення слухань у Сенаті про втручання президента Росії Володимира Путіна у вибори.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Трамп і Путін домовилися про нормалізацію відносин між США і Росією.

Читайте в розділі

Мінфін під атакою: як Україна пережила фінансову кризу, а цього майже ніхто не помітив

Німеччина направить в Україну військових консультантів

Обама частково зняв обмеження на військову допомогу союзникам США по Сирії

On Top